sobota 25. července 2009

INFO.

Ahoj,
tak už jsem necelé 3 týdny v ČR. Když jsem takhle sem tam někomu řekla, že už asi blogu nechám, tak každý ne, mě to baví číst, přidávej dál. Tomu se nějak nebráním, jenom nevím, CO přidávat. Ještě si to rozmyslím, možná změním úplně téma článků, ale blogování bych se vzdát nechtěla. Psát mě baví, odjakživa. Články by byly nejspíš různorodé, ale uvidí se..
Tak si užívejte prázdnin a samozřejmě myslím na budoucí exchange studenty, kteří za chvíli vyrážejí jako já před rokem do USA. Nebojte ;)

7 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Ahoj, můžu se zeptat, vracíš se střední v Čechách nebo jak to ted' od září máš?

Anonymní řekl(a)...

Ilča jde na vejšku, že jo?;)

Anonymní řekl(a)...

boze muj, tak uz neco s tou strankou delam, neeee??

Citáty českého webu řekl(a)...

tak jak to vypada v cechach po USA?

Abby Rogers řekl(a)...

I see that you are interested in Great Britain! Perhaps you would enjoy my blog:

http://picturesofgreatbritain.blogspot.com/

I post photographs of glorious vistas of the countryside and interesting tidbits about Great Britain for the pleasure of Britophiles everywhere! There’s also something special every Wednesday…. Have a look, maybe you’ll join the ever-growing list of followers!

Anonymní řekl(a)...

Ahoj, čtu tvůj blog http://about-my-life-in-usa.blogspot.com/ Už je to déle, co jsi byla v Americe, ale přesto se zkusím zeptat. Už od 6. třídy si na Ameriku šetřím a tak bych se nechtěl dostat někam na místo, kde by se mi nelíbilo plánuju to udělat tak, že se předem seznámím s nějakou rodinou, která se mi bude líbit a potom až podám přihlášku agentuře, která ji následně rozešle rodinám a oni si mě (snad) vyberou. Proto bych tě chtěl poprosit, jestli nemáš na někoho z místa, kde jsi byla, nějaký kontakt...třeba na tvou rodinu nebo na rodiny tvých přátel, kterých si podle blogu získal opravdu dost. Moc by mi to pomohlo, díky za odpověď :) odpověz prosím na mail michalvitek95@gmail.com

linda řekl(a)...

Ahoj chtela bych se te zeptat na nejake informace ohledne studia v usa nemohla bys mi napsat na muj email lindaexnar@gmail.com
Tvuj email tady nikde nevidim dekuju linda