úterý 4. listopadu 2008

ELECTION DAY


Nj, musim si to sem napsat :D. Jedná se o volby, Obama vs. McCain. Předem říkám, že já jsem PRO OBAMU :o)). Stejně jako většina mých spolužáků, učitelů..

Dneska na US history jsme to OPĚT probírali, jako už je to celkem únavný.. pořád opakují to samý.. Učitelka nám řekla takový příběh.. já si ho trochu poupravím, jako formu, ne fakta, a nazvu ho Pohádka o Michelle Obama

Bylo nebylo, před (cca) 20 lety si to jedna černošská dívka mířila z Floridy na Harvard, nejprestižnější law univerzitu v USA. Chystala se na kolej, kde pokoje dávají náhodně.. a tak černošskou dívku dali na pokoj s běloškou. Jenže máma bělošky řekla: Ty nebudeš na pokoji s černoškou! a tak černošskou dívku přesunuli na jiný pokoj. Na Harvardu se také potkala s dalším černochem, měl jméno Barack Obama. A jak se tak občas stává, dali to dohromady.. A jaký je konec? Možná spolu zamíří i do WHITE house a budou spolu šťastně vládnout Americe.

Hezký viď :D.

Dost se tady propírá, že McCainovo zdraví zrovna není nejlepší a že možná za chvíli už bude mrtvej.. ale těch věcí je, furt je to to samý, koho to má bavit..

Dále sme měli takové malé hlasování na History a 12 hlasů pro Obamu, 3 hlasy pro McCaina. Jj, i já hlasovala pro Obamu :D.

A na Gov-t se nám učitelka chlubila, že už odvolila, ale nechtěla říct koho.. jeden kluk na ní: kdyby byl Obama Mickey Mouse a McCain Bugs Bunny, koho byste volila? :D To mi přišlo celkem vtipný :D. Ale ani na to neodpověděla.. to učitelka na English byla výřečnější, volila pro Obamu, za což jí chválím :o)).

Každopádně si netroufám říct, kdo to určitě bude, ale vše víc a víc nasvědčuje Obamovi.. tak kéééž by :o)). V devět se kouknu na telku, snad to tam bude.

Žádné komentáře: